AnaSayfa  
     
 

 Uygulamalar
        İstif Yapı Homes
      Cephe Kaplama Sistemleri 
      Çatı Kaplama Sistemleri
      Prefabrik Yapılar
      Ahşap Evler
      Çelik Ticari Yapılar
      İç Dekorasyon
       PVC Kapı ve Pen. Sist 


 Yapı Malzemeleri
      İzolasyon Grubu
       Cephe Grubu 
      Çatı Grubu
      Zemin Grubu
      İç Dekor Ürünler
      Yapı Kimyasalları
      Banyo Grubu


 Hakkımızda
      Kurumsal
      İletişim
      Referanslar
      Bayilikler Markalar
      İnsan kaynakları
      Güncel Haberler
      Kanpanyalar & Yenilikler


Teknik Yapım Aşamaları Örnek Modeller Sık Sorulan Sorular Neden Çellik Referanslar

İSTİF YAPI HOMES                         Sık Sorulan Sorular

İstif Yapı Evleri Yapım Tekniği Nedir? İstif Yapı Evleri, hafif çelik profiller ile oluşturulan panelize taşıyıcı sistem ile inşa edilmektedir.

İstif Yapı Evlerinin Deprem ve Rüzgar Dayanımı Nasıldır? İstif Yapı evleri, hafif olması ve depreme karşı en etkili sistem olarak kabul edilen çelik taşıyıcı sistemden üretilmesi sebebiyle, üst düzey deprem güvenliğine sahiptir.İstif Yapı Evleri, deprem ve rüzgara karşı Türk deprem şartnamesi ve uluslararası şartnamelerin gereklerine göre tasarlanmaktadır.

İstif Yapı Sistemi Betonarmeye Göre Daha mı Güvenlidir? Evet. İstif Yapı evleri, betonarme yapılara göre daha hafif olduğu için, deprem kuvvetine daha az maruz kalmaktadır. Çelik yapı elemanları, betonarme gibi kırılgan olmayıp, sünek bir davranış gösterdiği için, deprem kuvvetini göçmeden sönümleyebilmektedir.

İstif Yapı Evlerinde sadece belli tip projeler mi vardır? Hayır. İSTİF YAPI bir inşaat firmasıdır. Paket evler satan bir şirket değildir, istif yapı evlerinde çok farklı mimari tasarımlar rahatça uygulanabilir. İsterseniz mevcut projelerimizden seçebilirsiniz, isterseniz tamamen size özel bir mimari proje hazırlanabilir .

Evi Anahtar Teslim Almak Zorundamıyım? Hayır, Evinizi dilerseniz kaba, ileri kaba yada anahtar teslim olarak satın alabilirsiniz.

İSTİF YAPI Tarafından Yapılan Evlerin Maliyeti Ne Kadardır?  İstif Yapı Evlerinin fiyatları, sizin seçtiğiniz malzeme listesi ve teslim şekline göre belirlenmektedir. Aynı evi isterseniz çok lüks bir ev, isterseniz mütevazı bir ev olarak satın alabilirsiniz. Eviniz, kesinlikle aynı kalitedeki betonarme bir evden daha ekonomik olacaktır.

Evin Temelini Kendim Yaptırmak Zorunda Mıyım? Hayır. Evinizin temel ve subasmanını kendiniz yaptırabileceğiniz gibi dilerseniz temel projeler ve inşaat, İSTİF YAPI tarafından yapılmaktadır.

İSTİF YAPI Hafif Çelik Sistemi Sadece Konut Tipi Yapılarda mı Uygulanabiliyor?  Hayır. Az katlı ticari yapılarda ve küçük ölçekli sanayi yapılarında da kullanılmaktadır. Ayrıca İSTİF YAPI hafif çelik sistemi, çatı ,çekme kat ilave kat ve ilave bölüm gibi yapılardada kullanılabilmektedir.

Türkiye'nin Her Yerinde Ev Yapabiliyor Musunuz? Evet ,Türkiye'nin her yerinde ev yapılabilmektedir.

 Evin Büyüklüğü Ne Kadar Olabiliyor? Evinizin büyüklüğü tamamen size bırakılmıştır. İSTİF YAPI teknolojisi, 30 m2 büyüklüğündeki bahçe evinden, 600m2 büyüklüğünde villaya kadar her büyüklükte eve uygulanabilmektedir.

Bir Evin İnşaatı Ne Kadar Zamanda Bitiyor? Temel betonu döküldükten sonra 15-45 günde tamamlanıp teslim edilmektedir.

Isıtma, Mekanik ve Elektrik Tesisatı Nasıl Olmalıdır? Yakıt olarak bulunduğunuz yere göre doğalgaz, LPG veya akaryakıt kullanılabilmektedir. Mekanik ve elektrik tesisat boruları, duvar ve tavan içerisinde proje aşamasında belirlenerek sorunsuz şekilde monte edilmektedir.

Sonradan İç ve Dış Kaplamasında Değişiklik Yapılıyor mu? Evet, istediğiniz değişiklikler yapılabilmektedir.

Ödemelerde Nasıl Bir Kolaylık Sağlıyorsunuz? Anlaşmalı bankalar sayesinde müşterilerimize kredi olanağı sağlanmaktadır
 
  Çelik Konstrüksiyon Ev Referansları    Çelik Konstrüksiyon Ev İSYH Örnek Modelleri  


 
 
Sitenizesayac.com   İSTİF YAPI MÜHENDİSLİK VE İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ

Güneysu Yolu üzeri 5. kilometre Pazarköy mevkii   Pazarköy / Rize   / TURKİYE       

 Tel    : +90 464 234 21 91      Faks: +90  464 234 21 42        e-mail: istifyapi@istifyapi.com.tr